Gizlilik Sözleşmesi

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

sportsliveupdates.com sitemizde ziyaretçilerimizden hiçbir şekilde kişisel bir veri talep edilmemektedir. Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşları için hazırlanmış olan bu KVKK politikası bilgi amaçlı yazılmıştır. Web adresimizi ziyaret eden Türk kullanıcıları sadece sitemize bilgi amaçlı girmelidirler. Yurtdışı kaynaklı tanıtımını yaptığımız firmalar tamamen Avrupa'da lisanslı firmalar olmaktadır. Bu nedenle, Türkiye'de yaşayan hiçbir Türk vatandaşı tanıtımını yaptığımız şirketlere, ülkelerinde yer alan yasa nedeni ile üye olamaz. Sadece Yurtdışında yaşayan Türk uyruklu kişiler için bu site tasarlanıp hazırlanmıştır.

sportsliveupdates.com adresimize giren ziyaretçilerimiz gizlilik sözleşmemize göre IP adresleri veya reklam vermek isteyen firmaların bilgileri hiçbir şekilde kimse ile paylaşılmamaktadır. Sitemizde bulunan harici bağlantılar yeni bir sayfada açılmaktadır, açılan bağlantıda yaşayacağınız yasal hükümlülükler web sitemiz sorumlu tutulamaz.

Kişisel Veriler ve Hukuki Sebepleri

sportsliveupdates.com'i ziyaret ettiğiniz zaman hiçbir makalede sizlerden bir bilgi istemediğini göreceksiniz. Tanıtımını yaptığımız bahis sitelerine üye olduğunuz zaman sizden kişisel bilgiler ve hesap bilgileri için detay istemektedirler. Kayıt olma sırasında istenilen bu bilgiler tamamen siz ve firma ile arasında olan veri akışıdır. Bu veriler www.sportsliveupdates.com adresimizi hiçbir şekilde bağlamamaktadır. Verdiğiniz bilgilerin tamamı sizin kendi iradeniz ile yapılan işlemlerdir.

Bu neden ile size ait Kişisel verilerinizin ve bunun hukuki boyutlarına, üye olacağınız firmanın KVKK sayfasına girip sizin için gerekli hukuki bilgileri okuyabilirsiniz. Belirtilen kanunlar tamamen sizi aydınlatmak için yazılmıştır.

Peki sizin kişisel verilerin işleme amaçları nedir?

Kişisel Verilerin İşleme Amaçları

Size ait kişisel bilgiler bir yerde toparlanarak, sizin kim olduğunuzu ve neyi beğenip beğenmediğiniz optimize edilir. İlgi duyduğunuz alanlarda firma sahipleri onlara göre bonus planı hazırlar. Cinsiyetinize ve yaşınıza göre kampanyalar düzenlenir. Bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Verilerin istenmesinin bir başka nedeni ise, para yatırma çekme işleminde sahtecilik yapılmasının önüne geçmektir.

Kişisel Verileriniz Paylaşılabileceği Durumlar?

Kayıt olmak için girdiğiniz firmaların sizlerden aldığı kişisel veriler üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Eğer hukuki bir boyutta firma sahiplerine devlet tarafından bir beyan ile gelinirse bu durum değişebilir. Kara para aklamak ya da sahtecilik suçlarından dolayı, firmalara verdiğiniz bilgiler devlet ile paylaşılabilir. Para yatırma ve para çekme esnasında şirket sahipleri bulundukları ülkelerde lisans sahibi oldukları için vergi ödemektedirler.

Kim ne kadar para kazandı ise, bu paraların üzerinden komisyon aldıkları gibi vergi de ödemektedirler. Yani legal şirketlerde üye iseniz, bilgileriniz her türlü devlet ile paylaşım zorunluluğunda olmaktadır. Sadece şahıslara, bilgi almak isteyenlere, reklamcılara, call center gibi firmalara sizin bilgilerin paylaşılmaz. Lisanslı oldukları Devletin dışında sizin verileriniz başkaları tarafından paylaşılmaz.

Daha fazla kişisel verilerinizin korunması hakkında bilgi almak için, sizlere önerdiğimiz sitelere giriş yaptıktan sonra, Kişisel verilerin korunması ve gizlilik politikasını mutlaka okuyunuz.